Fryzjer Kraków

Przedłużanie rzęs, Microblading

Metoda objętościowa

Metoda ta charakteryzuje się aplikacją kilku bardzo cienkich rzęs o odpowiednio dobranym skręcie, do jednej naturalnej rzęsy, dzięki czemu nawet przy bardzo rzadkich rzęsach klientki jesteśmy w stanie uzyskać ładną objętość. Zabieg nie obciąża oka, a efekt końcowy zależny jest od indywidualnych preferencji każdej z Pań. Aplikacja rzęs przeprowadzana jest na najwyższej jakości materiałach takich firm jak Noble Lashes, Wonder Lashes, Secrete Lashes. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs polecamy wszystkim Paniom zmęczonym codziennym tuszowaniem rzęs, nie mającym czasu lub umiejętności wykonywania makijażu oka, a także tym, które pragną podkreślić< wygląd rzęs jednorazowo, na specjalną okazję :)

Cena: 250,-

Metoda 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs. Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji - jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby. W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu. Rzęsy syntetyczne przykleja się do wszystkich dorosłych rzęs, a następnie systematycznie uzupełnia na pozostałych.

Cennik
Zgęszczenie: 220,-
Uzupełnienie do 3 tygodni: 150,-
Po 3 tygodniach: 180,-

Microblading

Jest to ręczna metoda pigmentacji brwi, która pozwala na zupełne zrekonstruowanie brwi i uzupełnienie włosków, gwarantująca bardzo naturalny wygląd.

Metoda microblading wywodzi się z Japonii. Brwi wykonane tą metodą do złudzenia przypominają naturalne włoski, jednocześnie są mocne, gęste i mają piękny kształt. Różnica pomiędzy makijażem permanentnym brwi wykonanym piórkiem a tym wykonanym maszyną jest znacząca - brwi rysuje się za pomocą sterylnych piórek. Różnica widoczna jest gołym okiem. Bardzo ważną rolę odgrywa tu kierunek malowania włosków, technika, nacisk oraz pigmenty. Brwi wykonane metodą microblading utrzymują się od roku do 2 lat.

Zabieg polecany jest szczególnie osobom, które:

  • mają ubytki lub całkowity brak brwi np. po chemioterapii
  • zależy im na naturalnym wyglądzie bez efektu tatuażu na brwiach
  • chcą uzyskać efekt podniesienia brwi
  • często robią hennę i lubią efekt "idealnych brwi"
  • cenią sobie czas i nie chcą go marnować na codzienny makijaż brwi kredką lub cieniem
  • mają asymetrię brwi i chcą je wyrównać
  • chcą wyglądać perfekcyjnie 24 h na dobę

Cena: 800,-