Fryzjer Kraków

Plazma - lifting skóry bez skalpela

Plazma

450 zł zamiast  700 zł

Urządzenie Plasma zaprojektowane zostało z myślą o nie-chirurgicznym liftingu skóry. Różnicę widać już po pierwszym zabiegu.

Zbiegi wykorzystujące plazme dają takie same efekty, jak operacja plastyczna, jednak przeprowadza się je bez użycia skalpela. Głównym wskazaniem do zabiegów plazmą jest lifting górnej, opadającej powieki oka. Efekty są spektakularne już po pierwszym użyciu. Punktowe odparowanie naskórka w połączeniu z wytworzeniem wysokiej temperatury efektywnie wpływa na remodeling włókien kolagenu i elastyny, dzięki czemu obserwujemy mocne napięcie i wygładzenie skóry. Plazma działa przeciwzmarszczkowo i poprawia elastyczność skóry. Po samym zabiegu pojawiają się drobne strupki, miejscowy stan zapalny i delikatny obrzęk okolicy zabiegowej. Nie wyklucza to pacjenta z wykonywania codziennych obowiązków, natomiast trzeba wziąć pod uwagę kwestie estetyczne.

70% efektu widoczne po pierwszym zabiegu.

Wskazania zabiegu:

  • lifting okolicy oka (nieinwazyjna blefaroplastyka),
  • lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza),
  • usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn i rozstępów.
  • usuwania blizn potrądzikowych